Ranczo – Wilkowyje

Serdecznie zapraszam, na króciutką fotorelację z jednodniowej wycieczki do „Wilkowyj”, miasteczka serialowego „Rancza”. Serial emitowany od 2006 do 2016 roku w TVP. Trasa przebiegała od Skierniewic przez Sekule, Jeruzal, Latowicze i Strachomin (330km). Mam nadzieję, że te kilka zdjęć zainspiruje kogoś z Was do takiej wycieczki. Miłego 🙂

Czytaj dalej Ranczo – Wilkowyje

Nowy rok, nowe wyzwania… nowe ceny.

Nasza firma od początku stawiała na jakoś oferowanych usług foto, dlatego nasze drukarki Frontier-S DX100 (tzw. suchy proces) pracują wyłącznie na oryginalnych tuszach Fuji, odbitki wykonywane są na papierze Fuji, korzystamy z nowego oprogramowania do obróbki drukowanych odbitek, które potrafi podnieść ich jakość. Mając na uwadze satysfakcję klientów jednocześnie, chcąc utrzymać wysoką jakość świadczeń fotograficznych, jesteśmy zmuszenie podnieść ceny odbitek podstawowych:
9×13 – 0,60zł
10×15 – 0,70zł
13×18 – 1,30zł
15×21 – 1,90zł
21×30 – 5,50zł
Ceny zdjęć do dokumentów pozostają bez zmian.

2018

2018 – burzliwy, pełen wyzwań i pracy – taki był dla mnie osobiście.
Od 9 lat nie miałem takiej rewolucji w swojej głowie jaka dokonała się właśnie w minionym roku. Wszystko to dzięki wsparciu rodziny, mojej Kasi i Zuzi, rodziców i teściów, a także przyjaciół Mati i Moniki Markiewicz – dziękuje, że wytrzymaliście ze mną. Firmie OFFIMAX s.c za wsparcie w zakresie kas fiskalnych, biuru rachunkowemu MAJLAN za cenne rady i pomoc w tych pierwszych krokach.
Bardzo dziękuje wszystkim znajomym, tym nowo poznanym i tym z lat poprzednich, za zaufanie i odwiedziny w naszym nowym miejscu na Lelewela 4.
Mam nadzieję, że nadchodzący rok 2019 będzie zarówno dla mnie, jak i dla Was spokojniejszy, że starczy mi sił na kontynuowanie tego co generalnie wspólnie stworzyliśmy. Jeszcze raz dziękuje za wsparcie, które miałem od wszystkich, których tu nie wymieniłem i realizację projektu „PRACOWNIA”.

Skierniewicka Rodzina Plus

Pragniemy oficjalnie poinformować, że pracownia fotograficzna jest partnerem programu Skierniewicka Rodzina PLUS!
Dla posiadaczy karty oferujemy 10% rabatu na zdjęcia legitymacyjne, dowodowe, paszportowe i do prawa jazdy! Serdecznie zapraszamy!

Indywidualne Kalendarze


Ciągle rozszerzamy ofertę, czy kalendarz musi się zaczynać od Stycznia?
-u nas nie!
Jesteśmy w stanie stworzyć Twój indywidualny kalendarz, który będzie zawierał ważne dla Ciebie zdjęcia i daty, (urodziny, daty ślubu, chrztu komunii – słowem wszystko o czym pomyślisz). Kolorystyka i wygląd skonstruowany indywidualnie.
Papier kredowy lub fotograficzny, wielkość od A4 do 40x60cm.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
692-985-611 lub pracownia@zbudniewek.pl
Czytaj dalej Indywidualne Kalendarze

Otwarta…

Pracownia Fotograficzna

     “Fotografia” – dla mnie osobiście to hobby lub używając górnolotnych słów “pasja”. Wybierając kierunek studiów, nie przypuszczałem, że moje zamiłowanie do fotografii będzie tak wielkie i zmieni moje życie. Po dziewięciu latach pracy w zawodzie fotografa, narodził się pomysł, który gdzieś w głębi dojrzewał – założyć własną pracownię. Miejsce wymyślone od podstaw przeze mnie, a realizowane przy nieocenionej pomocy rodziny i przyjaciół, m.in mojej żony Kasi i przyjaciela Wiktora (dzięki Mati). Ktoś zapewne powie, że to skok na głęboką wodę, myślę – Tak! Jeśli nie teraz to kiedy, dlaczego nie wykorzystać posiadanej wiedzy i umiejętności, by stworzyć produkt i oferować go innym.
Serdecznie zapraszam do odwiedzin.
Piotr Zbudniewek
Świadczone usługi:
  • zdjęcia do wszystkich dokumentów (dowodów, praw jazdy, paszportów, legitymacji, dyplomów, wiz, karta pobytu) jak również zdjęcia portretowe i biznesowe;
  • odbitki z aparatów cyfrowych (kart pamięci, płyt CD/DVD oraz telefonów) od wielkości 9×13 do 60×100cm, które można bardzo łatwo przesłać lub wybrać na jednym z dwóch fotokiosków, zdjęcia wykonywane na maszynach Frontier i Epson;
  • przegrywanie kaset VHS na płytę DVD;
  • zdjęcia na porcelanie;
  • ramki, antyramy i albumy fotograficzne;
  • nadruk na płytach DVD;
  • fotografia reportażowa (śluby, wesela, komunie, chrzciny, itp.)
Godziny pracy:
Pon-Piątek 9-18
Sobota 9-13
ul. Lelewela 4
96-100 Skierniewice
tel 46-895-51-21
       692-985-611
pracownia@zbudniewek.pl
NIP 836-169-90-66
Serdecznie zapraszamy
Wystawiamy FV i akceptujemy płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem

 

Diana i Piotr

Ach co to był za Ślub…
Wspaniała rodzinna, domowa atmosfera, w której zostaliśmy przyjęci jak członkowie rodziny i mogliśmy poczuć się jak cząstka całości w tym wyjątkowym i jakże ważnym dniu.
Dziękujemy Diana&Piotr, życzymy wszystkiego dobrego

-k&p zbudniewki

Czytaj dalej Diana i Piotr

Ilona i Bartek

Wspaniali, młodzi, roześmiani, tak mogę skomentować to co się wydarzyło w niedzielę 18 czerwca. Trudno nazwać to sesją, to były po prostu zdjęcia, nie praca lecz przyjemność fotografowania tak pięknych, naturalnych chwil.

Pozdrawiamy Ilona & Bartek, życzymy wszystkiego dobrego,
do zobaczenia następnym razem…
k&p zbudniewki 🙂

Czytaj dalej Ilona i Bartek